| Vasilescu_Cami_1999 a întrebat:

Buna!

Am o poblema.Ori ce as face, nu pot sa ma ingras! Am 29 Kg si ori cat as manca, nu ma ingras! Va rog frumos sa ma ajutati! am neaparata nevoie de ajutorul vostru! Dau funda+vot!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Mai bine te duci la un medic! Poti sa ai anemie daca nu te ingrasi si esti asa slabita! Mai bine faci un set de analize, apoi incepi sa iei vitamine la cererea medicului.Mananca fructe si legume ca sa te fii sanatoasa in acelasi timpwinking
Si mananca ce mancai inainte, in cantitati mai mari si mai des!
Bafta :*
fundita?

4 răspunsuri:
| Daniela1Laur a răspuns:

Vad ca ai o varsta foarte frageda. Ai sa te dezvolti cu cat cresti in varsta. Si la gabarit cat si la corp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Măi cami, la 14 ani ai tai e chiar bine ca ai o greutate mai mica, mai tarziu o sa te ingrasi si o sa ai un corp destul de atletic, oricum daca ţii neapărat, mananca foarte des, in cantitati mici.

| Paradoxul6 a răspuns:

Mananca paine cu cartofi si carne si ciocolata ( nu foarte mutlta pentru ca faci carii) sper ca te-am ajutat, incearca sa intrebi si un medic.winking

| ionutcatalin10 a răspuns:

Vitamine,winking.