| Vasilescu_Cami_1999 a întrebat:

Buna!

Am o poblema.Ori ce as face, nu pot sa ma ingras! Am 29 Kg si ori cat as manca, nu ma ingras! Va rog frumos sa ma ajutati! am neaparata nevoie de jutorul vostru! Dau funda+vot!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AAlinaaa a răspuns:

Poti merge la un nutritionist, el iti va face si cateva analize, si iti va da o dieta pentru a te ingrasa. multu succes

10 răspunsuri:
| William a răspuns:

Mananca produse fast-food, ciocolata, bea sucuri acidulate, evita sportul, dormi mai mult si o sa te ingrasi.

| VladGH a răspuns:

Daca te simti bine nu iti trebuie sa te ingrasi, presupun ca esti micuta inca. Citi ani ai?

| Vasilescu_Cami_1999 explică (pentru VladGH):

11-12 dar, toata lumea rade de mine, si ma simt prost! Nu vreau sa arat bine, daoar ca sa ma ingras sa nu mai rada de mine! sad

| nicoalusoby a răspuns:

Cumparati vitamine cu pofta de mancare cu siguranta dupa 2 saptamani o sa te ingrasi

| Sarai a răspuns:

Mergi la un nutritionist.

| dentartes a răspuns:

Daca mananci mult nu inseamna ca te si ingrasi. totul tine de continutul alimentelor. ideea este ca trebuie sa consumi undeva la 1500-2000 de calorii pe zi. si asta nu inseamna sa mananci chipsuri, shaorme si alte chestii, ci mancare sanatoasa.

| Vasilescu_Cami_1999 explică (pentru dentartes):

Nu o am cu cipsurile, nici cu ciocolate!

| Constantin_Tanya_1999 a răspuns:

Mananca fast-food, dar nici prea mult ca te ingrasi prea tare laughing

| Tenur_Iusein_1972 a răspuns:

Ai o problema cu arderile, consulta un medic nutritionist