| sw33tdoll a întrebat:

SaLut TPU! Am nevoie de ajutorul vostru, am un corp foarte subtire cit nu as minca dar nu ma ingras chiar coastele se vad ff bine, dar de la talie spre picioare sunt cam grasa mi se pare as dori sa scap de solduri si sa fiu mai subtire nu chiar anorexica dar putin as dori var rog frumos ajutati-ma cu ceva sfaturi Funda ~!~

3 răspunsuri:
| newshtrutuale a răspuns:

Daca asa e formatul tau...nu prea ai ce sa faci, mai ales ca spui ca in sus esti slaba...

| sw33tdoll explică:

Mda...nu pre imi place am zis...sad doresc sa fiu cu niste solduri mai mici!

| Thorus a răspuns:

Buna... Am si eu o problema asemanatoare... Da-mi add pe mess:dracula_alex2000
Poate facem schimb de "informatii"
Asta daca esti dispusa... Daca nu, ei bine... macar am incercat