| roxydiva a întrebat:

Am o problema.Cred ca sunt urata, Voi ce parere aveti(sincer)?
http://www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?user id=459284499

Răspuns Câştigător
| LovelyA a răspuns:

Esti in regula, daca vrei sa iti imbunatatesti imaginea ai putea sa iti schimbi tunsoarea si sa te pensezi putin. happy

21 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Esti frumoasa sincer

| Biby a răspuns:

O sa-mi spun si eu parerea sincera nu-mi prea place cum arati adica la coafura si sa te mai pensezi un pic si nu-mi prea place cum iti sta cu ochelari de soare cam atat.

| Ramona1 a răspuns:

La descrierile care ti le-ai facut pe hi5, nu cred ca te consideri deloc urata.In fine, oricine e frumos in felul lui.

| Buttercup30 a răspuns:

Vaii tu laughing
si cu"sunt o fata alintata si de zdrente invidiata" cum e?
Eu cred ca esti doar o -- care vrea sa face impresiewinking

| Buttercup30 a răspuns:

Si ma uitat sa zic laughing
s-a umplut tara de dive rolling eyes

| Abcfunny a răspuns:

Sunt de acord cu tine:d

| ladygaga a răspuns:

Nu esti chiar asa frumoasa.
Daca vrei o imbunatatire, ai putea sa-ti faci alta coafura si sa te pensezi. Ai sprancenele groase.

Cat despre pozele de pe hi5, mie nu`mi prea plac. Adica sunt numai poze facute la web, nu se vad prea bine si te`ai pozat de aproape la toate pozele.

Se vede ca nu stii sa faci poze.

Si scuze, dar am fost sincera.Nu esti Frumoasa.

| Evaa a răspuns:

Da, esti tongue

ai vrut o parere sincera happy

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Pai sincer nu esti prea frumusica...scuze nu te supara am fost sinceratongue Dar hei nimeni nu e prefectbig grin.

| Maya_9911 a răspuns:

Pai.sincer atuncithinking
Da, esti.
Sorry.
Ma rog.nu asta conteaza.desii cred ca ai postat intrebarea doar pentru a auzii "uau. ce frumoasa esti"!happy

| bbdotgirl a răspuns:

Ai 13 ani. Acum cresti, te dezvolti. Fiecare are o perioada mai emo in care nu e multumit nicicum de cum arata, dar trece. Fii eleganta si foarte curata si vei vedea cum se imbunatatesc lucrurile. Mie nu mi se pare ca esti urata, mi se pare doar ca nu stii sa-ti scoti in evidenta frumusetea. Dar nu e nicio problema, nu ai varsta la care sa faci asta happy

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Da.esti urata ca moartea.

| Teddy_6725 a răspuns:

Nu, nu esti urata.Fiecare om are o parte urata si o parte frumoasa. Tu esti chiar foarte dragutza...nu iti mai scunde ochii frumosi dupa ochelari.bye bye

| Paula_1292 a răspuns:

Parerea mea este ca ai pus intrebarea asta doar ca sa ti se zica ca esti draguta. Te-ai gandit ca nimeni nu o sa zica ceva rau.Si asa a fost.Numai Beiibii ● a fost sincera si a avut...,, curaj'' sa zica ce crede ea de'fapt.In loc sa pui intrebari stupide, mai bine ai intreba altceva, sau ai raspunde la niste intrebari mai, normale.winking

| pink07 a răspuns:

Nu trebuie sa vorbesti asa despre tine. esti destul de draguta. daca dumnezeu ti-a dat acest chip trebuie sa te bucuri de el asa cum esti nu trebuie sa fi trista pentru ca "esti urata" dimpotriva esti drstul de draguta iar sunt sigura ca aspectul moral este foarte "frumos" adica esti pe dinauntru foarte frumoasa nu te teme. :*

| andraspune a răspuns:

Deloc.sa vedem si peste 2-3 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti naspa... dar am vazut si mai si...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. si eu sunt tata lor. tu esti muma padurii? muma zmeilor? sau mama ielelor? intrucat santem urati amandoi, mai ales tu, ce-ar fi sa ne unim singuratatile si urateniile? aaaa? esti de acord? ramanem in poveste.mama lor si cu tata lor s-au unit si au trait urati si tristi cat a rezistat povestea? haiiii ma roxidiva ca n-avem ce face.asta ne e soarta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se vede nimic din pozele alea. Doar niste ochelari de soare cat casa. http://sp2.ro/019926

| Irw a răspuns:

Salut!
Sincer mi se pari destul de draguta.
Dar nimeni nu e perfect
:*

| D33a98 a răspuns:

M'am uitat la poze si chiar esti draguta. :X

Adica nu conteaza cum esti la exterior, la interior conteaza mai mult.

Mie mi se pare ca esti draguta. :*

Dragute pozele :*