| izuca333 a întrebat:

Va place cum arata fata de pe hi5-ul cu pagina :http://www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?user id=302066081? uitati-va la imagini. fata aceea nu sunt eu. spuneti-va parerea sincer!

Răspuns Câştigător
| lemmon a răspuns:

Da. mie imi place, e draguta si foarte fotogenik :X.sarbatori fericite!

12 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

E dragutza ...

| mmary a răspuns:

E dragutahappy insa are fata aceea stearsa de manechin...straight face nu are nimic iesit din comun.thinking

| JustMe a răspuns:

Esti dragutsa(e destul de evident ca esti tu). Dar vrei sa pari prea matura pentru varsta ta, esti doar un copil.

| GoldDust a răspuns:

Este dulcica rau de tot XD
Totusi era dragut sa-si puna varsta adevaratawinking

O sa faca victime cand o sa creascabatting eyelashes

| Evaa a răspuns:

Uratastraight face
foarte urataaa!

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Daca nu esti tu cum de se aseamana numele, si cum ca poza ta de profil se regaseste si prin fotografiile "ei". raised eyebrows
PS: Este frumoasa, dar in unele poze... vreau sa spun ca a treia sau a patra fotografie ( aceea cand stai intinsa in pat) call meu. Esti draguta in ea, dar nu incerca sa arati matur, sau cool, pentru ca nu este tocmai indicat... Esti micuta, si ai trasaturi ce le poti pune-n valoare. Incearca sa fii mai copilaroasa, vei fi mai dragutawinking
Sarbatori fericite!

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Scuze am vrut sa pun call meu nu call me.

| Alle15 a răspuns:

Mamaaa,,,,,,, e foarte dragutzzaaa,, e frumoasaaaa!

| Dazzzie a răspuns:

Izuca izabela?raised eyebrows
mda. e simpatica fata!

| anDa a răspuns:

E draguta, dar isi vinde copilaria modellingului...

| Melissa_4345 a răspuns:

Ce ochi frumosi arehappy:X

| bump a răspuns:

Esti draguta happy