| Adela50 a întrebat:

Ce parerea aveti despre mine http://www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?user id=193273227. Credeti ca sunt urata? Ce credeti ca mi-ar lipsi? Raspundeti-mi va rog. E ceva ff >important.Mersi:D

Răspuns Câştigător
| Puffu a răspuns:

Esti draguta! Dar sa stii, nu intotdeauna conteaza parerea celorlalti. Unii din orgoliu sau din invidie s-ar putea sa te minta, iar tu sa-ti pierzi increderea in tine. Sanatate, capul sus, si simte-te bine in corpul tau.

3 răspunsuri:
| Adela50 explică:

Da, dar foarte multi mi-au zis ca sunt uratastraight face

| Puffu a răspuns:

Eu ce ti-am zis mai sus? Invidia isi face prezenta deseori.

| ale a răspuns:

Buna.Esti o fata draguta si trebuie sa stii ca iti lipseste ceva: increderea in tine, doar atat
ai incredere in tine