| Olteanu_Hurloi_Corina_1969 a întrebat:

Am o problema cu parul. E foarte încâlcit, îl piaptan greu și mi se rupe! Ce as putea sa fac?

6 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Foloseste un sampon sau balsam de par ce are in componenta sa keratina. E foarte bun Recomand

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tunde l.

| Pricked a răspuns:

Nu știu dacă sunt în măsură să îți dau sfaturi, pentru că eu însămi încă am probleme cu întreținerea părului, haha. Și nici nu îți cunosc condiția părului, gen dacă te vopsești sau folosești des chestii precum placa. Cu toate acestea, astăzi voi face o faptă bună și îți voi recomanda un brand cu cele mai geniale și eficiente produse. Moroccanoil. Ahh, e pur și simplu perfect. Eu folosesc și șamponul și masca reparatoare de la ei și nu mă văd renunțând la ele prea curând. Sunt puțin scumpe, dar au aproape constant reduceri, deci dacă ești pe fază, poți să le cumperi mult mai ieftin.
Dacă le dai o șansă, sper sincer să aibă aceleași efecte și în cazul tău, ca să nu pară că exagerez. Deoarece chiar nu o fac.

| Antopuff a răspuns:

Foloseste balsam de par

| Olteanu_Hurloi_Corina_1969 explică (pentru Antopuff):

Ce fel de cremă? Ce îmi recomanzi?

| Antopuff a răspuns (pentru Olteanu_Hurloi_Corina_1969):

Păi depinde de tipul tau de par si de ceea ce iti prieste. Exista tot felul de firme care au balsam pentru par degradat sau regenerare ce se foloseste cu sampon tot din gama lor. Eu spre exemplu folosesc de la dove sampon si balsam. Găsești in hipermarket-uri mai multe variante.