| Alexandru_Natalia_1999 a întrebat:

Am si eu o problema. Mi s-a incalcit parul ca naiba si nu vreau sa ma tund, ce sa fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spălate pe cap baga balsam și pieptăna când e aproape uscat dar trebuie sa te chinui un pic...

| metehne a răspuns:

Bună. Încearcă să îți dai cu o cantitate generoasă de balsam prin păr, lasă-l puțin să "acționeze" și după încearcă să îl peri.

| Andrea39 a răspuns:

Ai putea sa te speli pe cap si sa pui putin balsam. Daca asta nu merge dă-te cu un ulei pentru par. Te asigur ca functionează!
Sper ca te-am ajutat!