| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu porii mariti. Pe obraji(in zona nasului) am porii mariti tot timpul. Cum as putea sa ii micsorez? A citit ca trebuie sa te speli in fiecare zi pe fata dar stiu ca nu e bine deoarece indepartezi uleiurile naturale ale pielii.E posibil sa ai porii mariti daca ai tenul uscat? Eu din cate mi-am dat seama am tenul destul de uscat.Dimineata am pielea uleioasa doar langa nas. Poate am tenul mixt si nu stiu eu.Cum as putea sa ii micsorez pentru mai mult timp?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Ai mare dreptate, motiv pentru care pe fata nu trebuie sa te speli decat accidental. Numai in acest fel poti mirosi natural.