| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. De fiecare data cand ma spal adica dupa ce ma spal si ma usuc ( natural), imi raman in frunte niste cojo :-s nu stiu ce e cu ele va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| piciuk a răspuns:

Asta inseamna ca nu te clatesti bine

| MangoGirl a răspuns:

Acele coji sunt considerate "matreata". fara sa te simti stanjenita, vorbeste cu mama ta, dar daca sti ca nu poti comunica cu ea atunci cand iesi dupa ce te speli pe cap, ara sa te usuci, uitate in oglinda, iar daca vezi coji te mai clatesti o data. daca tot nu se rezolva, Schimba samponul!