| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica mare problema de ceva timp.In zona gatului am ca niste dungi negre, mai ales in laterala...Nu stiu de ce, de spalat ma spal in fiecare zi pe gat, frec bine de tot, am aplicat chiar si cateva scrub-uri, peeling-uri.Se ia adevarat dar tot raman vizibile...nu stiu va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Prietenul tau e vampir?hee hee Daca ai incercat cu tot, de ce nu-ti faci un control dermatologic? Poate nu e nici pe departe ceea ce crezi si poate fi un pic mai grav.

| Faraj_Salem_2000 a răspuns:

Mda... Am și eu aceeasi problema dar la mine începe sa se vadă chiar urat.