| Cryssu05 a întrebat:

Buna sad Am o problema...Genele mele sunt foarte rare si strambe pe deasupra, adica se indreapta in toate directiile si nici curbate nu-s. Nu stiti ce le-as putea face? cunosteti vreun tratament, ceva care ar putea sa le indeseasca si sa le curbeze? mutumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt cateva sfaturi interesante aici,
http://www.eva.ro/......-1497.html
Te pup!

| Patty03 a răspuns:

Eu le aveam Exact ca tine happy
Am urmat un tratament in felul urmator: dimineata dupa de ma spalam pe fata imi ungeam genele cu ulei de ricin (daca te interesezi este enorm de pbun pentru stimularea cresterii firelor de par fie gene sau parul de pe cap)
Dupa o luna buna de tratament erau asa de dese ca nu am mai folosit nici la nunti rimel pentru. ca le face negre si foarte dese, le indreapta, le da o forma superba. eeeeii... si dupa ce ma dadeam lasam asa 15 minute si abia aboi le spalam.
Incearca si tu si n-ai sa regreti! :*