| anonim_4396 a întrebat:

(Fundahee heestiti cumva un rimel care iti face genele fffffffff.luni si pline pline de volum? de unde il pot cumpara? Mutumeschappy

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:8&biw=934&bih=512

se gaseste in magazinele de make-up sau in mall-uri la standurile cu machiajuri

| Psihiatra a răspuns:

Incearca mascara de la maybelinne e ff bunwinking

| Anileda a răspuns:

Avon super shock.
Eu asa am si este foarte bun.
Nu esti nici foarte scump in jur de 15-20 lei.
Pa! happy

| Alisa a răspuns:

Eu folosesc Maybelline The Colossal Volum’ Express si sunt foarte multumita de el.

| AnonymousMm a răspuns:

Incearca unul de la Maybelline New York.Sunt de calitate, si nu imi amintesc cum se chema exact dar era un fel care alungea genele cu 500%. cauta in magazinele gen Carrefour, mall etchappy
Succes la cautat!thumbs up
:*

| Nothing05 a răspuns:

Da.este la Avon ...Se numeste SuperShock si este foarte bun.
Eu il folosesc si sunt foarte multumitawinking
Costa in jur de 17-18 lei:-P

Sper sa-ti placakiss

| Alexandra_7864 a răspuns:

Mascara super shock de la avon! Este foarte bun.Sunt reprezentant si am multe modele.Acesta este ideal pentru gene lungi.

L'architecte de la L'oreal.
L'oreal volume shocking.Aceasta mai sunt ft bune. Sper ca ti-am fost de ajutor iubita!:***

| alina_8489 a răspuns:

La avon rimelul spectra lash si mai e si supershock.ma dau cu amandoua in acelasi timp.cu spectra lash incarc genele cu rimel, iar cu celalalt le descurc.