| melismari a întrebat:

Bună!
Am o problemă îmi găsesc foarte greu încălțăminte în picioare fiind mică la picior port 33, 34, 35 în general ce are 21-21, 5cm interior cele de la copii sunt doar paiete și sclipici și nu prea îmi place. Am găsit ceva de la brandul Sprandi dar nu știu dacă sunt de calitate, voi ați mai cumpărat de la acel brand? Ce părere aveți?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dmz123 a răspuns:

Eu gasesc mereu modele dragute de la copii pe https://www.bravosport.ro/ ai tabel de marimi la ei pe site si alegi marimea in functie de cm masurati

| Tudor_Andrei_2000_5tm6 a răspuns:

Am dat in jur de 150 de lei pe o pereche de sprandi din piele naturala, si inca ii am si arata bine inca, ii am de 5 ani.