| DestinyDD a întrebat:

Ce parere aveti despre brandul de cosmetice Infinity? Sunt de calitate?

2 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

Nu, nu sunt bune(si pretul reflecta calitatea.)
Eu folosesc Avon si sunt foarte multumita(Nu sunt reprezentant)
Nu conteaza daca dai mai multi bani cand e vorba de frumusetea si sanatatea ta!

| bellekamms a răspuns:

Da, sunt produse de foarte buna calitate.Eu folosesc, si sunt foarte multumita de ele.Printre produsele pe care le folosesc sunt cele pentru casa, curatenie, ciorapi, servetele umede pentru diferite intrebuintari, vopsea de par.Sunt repr.si bine inteles ca si vand foarte bine aceste produse deoarece si clientele sunt multumite de ele. Daca vrei sa afli mai multe, da-mi un mesaj privat.Succes!