| MariCarmen a întrebat:

am o probleme, mami mele i s-au accentuat ridurile si nu stie ce crema sa mai foloseasca...cel mai bun raspuns primeste funda (dupa efect)

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Problema este că nu s-a găsit elixirul tinereții veșnice!
Se pot folosi cele pa bază de colagen, elastină.
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu zic ca apidermin e super buna, face minuni si e foarte ieftina, o gasesti la farmacie.

| Ralucaaa6 a răspuns:

Crema "Anti~Rid" Te`ai gandit la asta? laughing
Cele mai bune (parerea mea) sunt cele de la Avon, Anew Genicswinking
Bafta kiss

| MariCarmen explică (pentru Ralucaaa6):

A incercat diverse creme si cea ANTI-RIN :-P

| Tyrr a răspuns:

Lasa crema timpului sa isi spuna cuvantul....cu cat va da-ti cu crema mai multa cu atat o sa va ridati mai mult la "batranete"

| alexjart a răspuns:

Pai ai putea sa ii recomanzi mamei tale crema cu extract de melc de la herbagen. Exista una si la Teleshoping, dar este mult mai scumpa.