| Alinaaa9393 a întrebat:

Am o rochie neagra cu buline albe. Cand am spalat-o a iesit culoarea din negu si albul s-a facut albastru. Cum fac sa redevina din nou petele albe fara sa stric rochia?

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Din câte ştiu, nu se mai poate face nimic, acea rochie este compromisă total.

| cryssu2008 a răspuns:

E destul de complicat. Cei de la Forever Living Products, au un detergent natural care te-ar putea ajuta sa le scoti. Daca nu poti incerca cu un detergent mai ieftin, cu Vanish