| Denisa a întrebat:

Buna:) Am ochii verzi,(se vede la avatar) si vreau sa ma vopsesc. Insa oscilez intre un blond inchis auriu si un saten inchis inchis. Pielea mea e aproximativ de culoarea acesteia http://vreaudieta.ro/site/poze/macpherson.jpg. Cum sa ma vopsesc? Am parul lung pana peste sani si ondulat si culoarea parului imi este saten deschis.

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Eu cred ca tu vrei sa se imbolnaveasca toti barbatii. Cred ca esti de o frumusete rara. Si cred ca nu gresesc. Referitor la par deodata ce-l ai ondulat este bine sa-l vopsesti saten inchis, dar in suvite. Cred ca ti-ar sta splendid. Ca si o idee, cateva margele mici in par, pe lateral te-ar face si mai interesanta. Bine ca nu te vad in realitate ca m-as inbolnavi de inima. Pa

10 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine amandoua.
Dar totusi am o simpatie pentru parul blond, si cred ca si baietii o au.

| T30D0RA a răspuns:

Blondu' e bine! big grin

| Tabii. a răspuns:

Blond inchis auriu.De ce? Pentru ca vei arata super bronzata cu ochii verzi si blonda.

Cheers!

| Dianaღ a răspuns:

Buna!
Eu una as alege satenul...se poarta anul asta, si este si mult mai natural. Si daca ai ochii verzi e superlove struck!

| вяυηєтα a răspuns:

Buna. Cred ca ti-ar sta super bine blonda:-> Desi eu sunt bruneta si am ochi albastri- cateodata verzi- tie ti-as recomanda un blond nu foarte deschis, poate un blond nisipiu, pentru ca daca te mai si bronzezi si esti blonda, ochii sar in evidenta imediat; ceva de genul: http://www.farmaciastejara.ro/images/g8.jpg. Sper ca te-am ajutat intr-o oarecare masura;)

| Bubuletz a răspuns:

Parerea mea ca o combinatie intre ochi si par ar fi frumosa cam asa:Ochi versi sau albastri cu un saten inchis sau chiar unul deschis.Eu una pentru asta as opta.Bafta!

| anca_1934 a răspuns:

Sincer.mai bine saten inchis o sa iti puna in evidenta culoarea ochilor va arata super(am o prietena care are culoarea ochilor ca ai tai si este bruneta efectul wow)

| laurentiu a răspuns:

E ochiul tau?
eu nu cred, lentile?whistling

| cr1st1n1k a răspuns:

Blond inchis auriu cred ca iti va sta f fbine:*

| Florixrevolution a răspuns:

Incearca un brunet ciocolatiu sau abanos