| simoSTAR a întrebat:

Am parul saten deschis si ochii albastri.nu m-am vopsit niciodata dar sunt innebunita dupa parul brunet.sora mea este tot satn seschis, spre blond si ea s-a vopsit odata un saten inchis si ii statea ingrozitor.sunt f deschisa la culoare...in plus. mi-e urat si ca daca ma vopsesc o data trebuie a o fac mai mereu... ce imi recomandati? este vreun site unde imi pot pune o poza cu mine si sa imi schimb culoarea parului?

Răspuns Câştigător
| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Www.taaz.com iti faci cont si iti pui par brunet:>. dar tine cont ca poate nu iese ca la carte...eu zic sa nu te vopsesti:), si eu sunt innebunita dupa parul drept desi al meu e cret dar am realizat ca sunt mai draguta asa:Phai ca deja nu mai sunt l subiect.acum na. e alegerea ta

6 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Intra pe http://www.taaz.com/ si vezi ca sunt pe acolo niste peruci pe care ti le pui.gaseste una la fel ca forma parului tau si pune culoarea bruneta:xe super eu ador sa fiu bruneta:xsi eu aveam aceeasi culoare ca a ta insa mi se parea prea stearsa nu aveam nici un farmec.am hotarat sa ma fac bruneta si nu regret deloc:xnu mi-as mai schimba culoarea niciodata:x

xoxo

| lololololol a răspuns:

Eu as vrea sa il am roscat. Mama tot il are asa, si am auzit cu cat parul e mai inchis, cu atat te imbatraneste mai mult.

| Bianca206 a răspuns:

Deci. uite. daca te vopsesti odata, nu e nevoie sa o faci si a doua oara. probabil zici asta pentru. ca, daca ai parul saten deschis, si te vopsesti bruneta, nu vei mai avea ce face, si ca daca il vrei iar saten deschis, nu vrei sa te vezi in oglinda cu jumatate de par brunet, jumatate saten. poti sa iti iei o culoare de saten deschis, si sa ti-l vopsesti, incat sa nu se vada prea mare diferenta. btw, dupa parerea, lasa-ti parul asa, mai ales ca il ai deschis, cum multe fete ar vrea sa-l aiba. daca te vopsesti, nu faci decat sa iti distrugi parulhappy.

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Buna! Uite, stiu ca este si in Romania nuantator de la Palette.Este ca un sampon, se aplica pe parul spalat si putin umed, se lasa max 30 de minute apoi clatesti pana iese apa curata.Asta iese la 5-6 spalari.Nu iti distruge absolut deloc parul pentru ca nu contine substantele care se gasesc in vopseaua de par.Asa ca te poti nuanta in fiecare luna.Culorile ies super, eu asta folosesc si crede-ma, functioneaza.Totusi,daca ai tenul alb, nu incerca sa te vopsesti bruneta ca vei arata ca o fatoma, sincer.Incearca un saten inchis sau un roscat inchis(dark cherry). Ambele sunt super, le folosesc si eu.

| simoSTAR explică:

Hehe...multumesc mult de tot pentru raspunsuri...
@diavolitza, ai dreptate ca mi-as distruge parul.
@ love struck:Xj. b:Xlove struck. eu am parul lung pana la fund si drept si il vreau cret laughing
@ red_ribbon stiu ca, cu cat este mai inchis cu atat te face mai batrana.
in concluzie.mai bine naturala.cand o sa imbatranesc, o sa am timp sa ma vopseschee hee xoxo