| anonim_4396 a întrebat:

Am parul extrem de tocit si varfuri despicate crying(( ce pot sa fac? am tuns din el o gramada. si nici nu se mai aseazacrying ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| katy95 a răspuns:

Incearca masca de par de la Asla Vital si eu o folosesc si e foarte buna pentru parul ars in urma decolararilor, folosirii solutiei de permanent, apa oxigenata, vopsirilor dese, amoniac.Deasemenea am inteles ca uleiul de masline si galbenusul de ou sun foarte hidratante pentru par.