| nolza807 a întrebat:

Am parul cret si de obicei inainte de culcare mi-l impletesc spic. Am incercat sa il las asa cum este si il prindeam in coada normala, insa buclele se intind. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| daria1 a răspuns:

Eu zic, cand te culci sa nu il impletesti. Lasa-l liber. A doua zi cand e nepieptanat uita-te sa vezi daca iti sta super. Daca da, periel putin sau da cu apa pe par si pieptani putin.

| nolza807 explică (pentru daria1):

Imi e teama ca a doua zi nu va sta bine worried. Dar incerc, multumesc! :*

1 răspuns: