| anonim_4396 a întrebat:

Am parul de culoare inchisa (un saten abanos asa) si ma gandeam sa ma fac cu nuantator roscat. Credeti ca iese? Fara a folosi in prealabil decolorant. Nu m-am vopsit niciodata si am chef sa imi mai schimb si eu look-ul. Astept pareri, mersi.

4 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Este posibil sa iasa daca nuantatorul este de calitate deoarece si roscatul este o nuanta inchisa.
Ar trebui sa faci asta cu o nuanta mai inchisa ca sa se prinda.
Ceva de genul:
http://www.cerecomand.ro/......ssion-.jpg

| stweety10 a răspuns:

Da, iti iese.winking

| Dnnx a răspuns:

Fundita?

| Dnnx a răspuns:

Pai parerea mea este ca ar trebui sa te faci cu castelani il iei de la farmacie o colega de-a mea si-a facut o suvita si avea parul saten si a iesit bine big grin