| anonim_4396 a întrebat:

Am parul un blond putin mai inchis, ochii albastrii si tenul deschis la culoare. Daca as folosi sampon nuantator roscat cum mi-ar iesi? Nu vreau sa aplic vopsea permanenta pentru ca daca nu iese bine macar samponul iese la...nu stiu cate spalri. Ce culoare credeti ca ar arata bine in afara de roscat? Si daca totusi roscat, ce nuanta? Funda si evaluare.

1 răspuns:
| Anyoneee a răspuns:

Buna happy pai eu cred ca ti-ar sta bine si satena happy multor fete le sta bine satene cu ochi albastri. dar si cu breton... nu este neaparat happy sper ca te-am ajutat :*