| alinutza99 a întrebat:

'seara TPU! as vrea sa fac o schimbare la mine, o schimbare de look : as vrea sa ma fac moca in cap (culoarea aia inchisa cu reflecte mov). Parul meu e saten deschis cu suvite blonde facute acum 3 luni! Credeti ca mi-ar iesi o culoare frumoasa? sau cum sa ma fac? please vreau pareri, vreau sa schimb ceva la mine... dau funda :*

4 răspunsuri:
| MariaIoana a răspuns:

Salut. Si eu sunt ca si tine, adica cu suvite blonde. Poti sa iti cumperi de la farmacie Violet de gentiana. dupa ce te-ai spalat pe par, dizolvi cativa picuri intr-un l de apa si o torni uniform pe par. E adevarat, dupa cateva spalari merge jos, insa poti sa te faci iar cu rosu fucsiniu si tot asa.
Eu asa fac. Cand rosu, cand mov happy
PS : sa stii ca ies superb suvitele cu aceste nuantatoare.

| MadisonMDX a răspuns:

Nu ma pricep asa bine la vopsea, eu sunt naturala, daca suvitele nu sunt prea evidente cred ca o sa-ti iasa ceva frumos insa s-ar putea sa nu-ti placa din prima pentru ca o sa fie o schimbare brusca din saten deschis in culoare inchisa si reflexe mov

| BuBuRuZa_7392 a răspuns:

Nuuu,nu fa asta nu iti va sta pe urma vei regreta si unii te vor numi nu te sfatui

| AlinuTzA_2208 a răspuns:

Pai eu cred ca ti'ar sta bine, in unele locuri o sa arete ceva mai deschis de la suvite in rest...o sa iasa bine o sa vezi1winking