| JustaLittle a întrebat:

Am parul drept (nici volum nu prea are), un pic mai jos de umeri si as vrea sa-mi fac breton.Dar sa nu ma incurce daca il las liber in timp ce imi prind in coada sau impletesc pe o parte restul parului.

Astept sugestii!(+ foto)

Care imi place mai mult dau funda!

2 răspunsuri:
| Biancaa2000 a răspuns:

Buna..si eu am parul drept si cu breton..am facut o alegere buna sa imi fac breton.O sa iti stea bine asa ..si nu o sa te incurce deloc. Ca sa nu te deranjeze poti sa il faci intr-o parte (stanga sau dreapta) si asa nu o sa te deranjeze big grin Asa il am si eu! Sper ca te-am ajutat.

| JustaLittle explică (pentru Biancaa2000):

Ai si o poza care mi-ar da o idee?
{despre cum arata bretonul}