| lory_2640 a întrebat:

am parul kret nu prea il prind ca nu cred kami sta bine. dar as vrea niste iedi despre cum sa-l prin. dar as vrea ceva usor de realizat si poate nu prins de tot:d ca am fata putin rotunda si nu cred ca mi-ar sta bine.st niste idei

mersi mult:*:*

Răspuns Câştigător
| cristinnel a răspuns:

Incearca asta...iei 2 cleme de alea mai mari si iti prinzi partea de sus a parului, stii ca si cum ai prind ein coada numai jumatate din par doar ca e cu cleme,,, sau mai poti face acelasi lucru cu glamuret daca stii cum e,
alta coafura usor de realizat este cocul. Insa nu ne referim la cocul acela elegant si foarte bine fixat, ci la un coc neterminat prins intr-un mod aparent neglijent.
Truc: Iti poti lasa si cateva suvite care sa-ti incadreze fata

1 răspuns: