| Whemilly a întrebat:

Buna vreau niste idei cum sa-mi prind parul la scoala usor si simplu.Ma plictisesc.vreau ceva nou.daca se poate si citeva idei pentru imbracaminte. Lasati poze, site-uri. Ofer o fundita micuta de totbig grin

Răspuns Câştigător
| Ivory a răspuns:

Buna, Whemilly.Depinde de lungimea parului tau. Exista o multitudine de moduri in care ti-l poti prinde: coada de cal la baza capului sau sus, un coc simplu sau rasucit(messy bun), ti-l poti impleti( spic/coada de peste), ti-l poti lasa liber cu o diadema sau cu o funda...Cat despre imbracaminte, alege dintre ce este la moda acum insa cel mai important e ca tu sa te simti relaxata in acele haine. Daca doresti imi poti lasa mesaj sa-ti trimit niste linkuri cu coafuri. Sper ca te-am ajutat. Fundita mica de tot?laughing

| Whemilly explică (pentru Ivory):

Parul meu e cam asa de lung:https://www.google.md/......ps?/search
Vreau niste video in privinta cuafurilor, iar poze pentru imbracaminte:-)

4 răspunsuri:
| Alice23 a răspuns:

Fii tu! Impraca-te si transfoarma-ti look-ul cum simti! Dupa propriul stil ..Nu putem noi sa-ti spunem cum si ce daca nu stim ce-ti place :*