| anonim_4396 a întrebat:

Am parul lung ondulat si fata rotunda.Credeti ca mi-ar stacu breton scurt? funda happy

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Eu nu ti-as recomanda bretonul daca ai parul ondulat. A incercat prietena mea si i-a stat penibil, abia mai iesea din casa(a asteptat o luna sa-i creasca apoi abia, abia mai iesea). Deci mai bine NU iti face. Eu as opta pentru o tunsoare in scari daca ai parul ondulat. Se vede superb, crede-ma! funda? :*

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ti ar sta bine cu breton scurt daca parul este ondulat

| Naяutσ a răspuns:

Ti-ar sta bine, dar ti-ar rotunji si mai tare fata, mai bine til prinzi pe spate.

| KateMiddleton a răspuns:

Da,pentru ca si fata mea e rotunda si mi-am facut breton si imi sta foarte bine.
Bafta! Funda?

| unknøwn a răspuns:

Bretonul la femeie e cea mai naşpa chestie pe care o poţi avea în părul tău.

| VeryV a răspuns:

Sa stii ca si eu am parul la fel ca al tau si sa stii ca iti sta foarte bine! Dupa baie ti se aseaza si mai bine iar daca vrei sa il asezi in dreapta sau in stanga depinde dupa preferinte va fi chiar super! Si vei arata si tu fizic chiar foarte bine... Funda?

| Rodica6666 a răspuns:

Cred ca da.

| SebySeby12 a răspuns:

Parerea me este ca ti-ar sta mai bine cu breton (mediu). Funda? big grin

| Cassey a răspuns:

Am incercat si eu, si a stat destul de bine, dar cand l-am spalat nu s-a mai asezat bine... dar depinde ce preferinte ai.