| CaramelXDope a întrebat:

Buna TPU happy. As vrea sa imi schimb look-ul. Ce coafuri imi recomandati? Am parul nu foarte lung si ciocolatiu. Am un Breton lung dat pe partea stanga si parul meu e ondulat. Funda happy

2 răspunsuri:
| CeCe88 a răspuns:

AI putea sa te duci la salon sa-ti indrepte
parul. Si sa ai bretonul drept si sa te mai tunzi putin... gen BOB cu breton drept

| AdrianaFluturash a răspuns:

Poti sa iti faci Half Up, Half Down sau un coc dezordonat, e cel mai tare cu breton, ori o coade foarte sus; D. Cred ca te-am ajutat, paa :3 :X