| SexOnTheBeach a întrebat:

Am parul pana la jumatatea spatelui si ondulat, de obicei il las pe spate sau il prind sus in coada. Ce idei aveti, cum sa il mai aranjez? Multumesc!

4 răspunsuri:
| andreiandre a răspuns:

Depinde de tine. daca vrei ceva simplu si elegant: Duci parul tot intr-o parte si il prinzi cu agrafe. Sau cocuri de lasi mata lata laughing

| AzZy a răspuns:

Ia-ti Glamureti (http://www.google.ro/......tp?/imgres si gasesti o multime de moduri in care sa le porti. si ala nu e mai scump de 10-15 lei;) si tine mult, fiind foarte rezistent:D fundissa?

| ღAღdღaღ a răspuns:

Buna! Oh...sunt foarte multe coafuri pe care ti le poti face, cum ar fi:
-2 codite spic
-1 codita spic
-o coada impletita pe o mare
-prins in coada si apoi inpletit
-coc prins cu elastice sau agrafe
-il poti intinde cu placa
-coc pe o parte
-1 coada impletita din 4
-2 codite simple, lejere, impletite din4
-impletitrua sub forma de cordeluta
-o coada de cal, apoi o suvita peste elastic, pentru a il acoperi
(BAFTA! ):-)