| Uza a întrebat:

Am parul pana la umeri si folosesc ulei de ricin de 2 ori pe saptamana. Uita-ti aici cateva poze cum as vrea eu sa am parul de lung http://ciracar.com/cute-selena-gomez ( a 2 a, a 3 a poza), credeti ca imi va creste parul asa pana in decembrie? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| christina94 a răspuns:

Clar nu happy. Dar oricum iti va creste parul mult mai repede decat in mod obisnuit :*. Daca poti sa te tii de tratament e ff bine, adauga si un ou, pentru stralucire si rezistenta. Bafta :*

1 răspuns:
| Lovebird a răspuns:

NU. Dar dar daca vei continua vei ajunge sa ai un par superb si lung!