| NowForYou000 a întrebat:

Daca folosesc ulei de ricin, imi poate creste parul cu 3 cm mai lung intr-o luna?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, în mod sigur. Uleiul de ricin e foarte folosit pentru creșterea părului. Dacă folosești uleiul de ricin părul o să-ți crească mai repede și o să-ți fie mai des.

| kiri11 a răspuns:

Incearca uleiu din nuca de cocos, are calitati mai puternice in sustinerea cresterii parului. Poti incerca si gama Vivese Senso Duo, pentru mine a functionat foarte bine happy

| Lorodana a răspuns:

Nu, maxim iti va creste 1 cm pe luna

| GreenEyesRedLips a răspuns:

Bună! Da! Și eu l-am folosit și m-a ajutat mult.Incă un truc:cumpără-ți 5 fiole de vitamina B6 și 5 fiole de vitamina B1 și pune-le in șamponul cu care te speli. Ajută! Mai poți folosi și ulei de argan.O seară frumoasă!

| Vrabiuta11 a răspuns:

Uleiul de ricin este cel mai benefic ulei pentru cresterea parului. Incearca-l cu incredere. Aplica acest ulei inainte de spalarea parului cu 3o de minute, o ora, direct la radacina. Il poti folosi in combinatie cu ulei de masline. Nu numai ca iti va creste parul, dar il si va regenera. Eu il foloseste cu placere.

Spor! happy