| Prettykity79 a întrebat:

Am parul saten inchis,pielea deschisa cu subton cald si ochii verzi maslinii, as vrea sa stiu cu ce alta culoare de par mi-ar sta bine.

Răspuns Câştigător
| psica a răspuns:

Un blond închis sau roșcat, nu ți ar sta bine culori închise deoarece ai tenul deschis la culoare și un brunet te ar putea îmbătrânii la față

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

In general e bine sa nu schimbi foarte mult culoarea parului pentru ca posibil sa nu iti placa.De inceput poti sa iti faci o alta nunata de saten sa te obisnuiesti si apoi de ce nu roscat.
Daca ai pielea deschisa negrul o sa te imbatraneasca iar blodul o sa te mai albeasca.

| kar1GaNNN a răspuns:

Parul sa fie brunet si ondulat. Nu de alta dar e o actriță foarte frumoasă cu ochi verzi si par brunet. laughing

| tal4556 a răspuns:

Roz, albastru, verde, blond nu chiar deschis, cu șuvițe blonde

| tal4556 a răspuns:

Negru, alb