| Dixiclart a întrebat:

Am parul saten si as vrea sa imi fac suvite...roz sau albastre dar daca iti decolorezi parul iti mai revine inapoi culoarea ta naturala? daca m-as face cu nuantator ar iesi roz roz sau ceva mai inchis daca am par saten? funda funda

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din moment ce iti decolorezi parul culoarea naturala nu iti mai revine, nu stiu daca o sa-ti iasa din prima roz

| viotedy a răspuns:

Cand crest.e

| Mady2696 a răspuns:

Buna! Poi...in primul rand, daca iti decolorezi parul o sa.si mai revina doar atunci cand o sa creasca de la radacina.In al doilea rand, poate ca ar iesi roz, dar cand se va decolora vei avea o culoare urata si nu cred ca iti va placea, oricum tu decizi asa ca SUCCES!winking

| telefon000 a răspuns:

Nu isi mai revine la culoarea naturala decat atunci cand va mai creste...nu o sa iti iasa din prima roz deschis..eu l-am avut roz si am parul saten.a trebuit sa ma vopsesc de 2 ori ca sa iasa roz deschis

| dyanady3nutza a răspuns:

Daca il decolorezi iti vor aparea fire albe atunci cand vopseaua se mai ia...iar cu nuantator iti va aparea pe spatele plicului ce culoare iti iese in functie de culoarea ta naturala. Sper ca te-am ajutat.