| IsJustMe007 a întrebat:

Am parul saten si as vrea sa mi'l deschid putin, daca folosesc palette mousse color de la schwarzkopf si iau un blond mai deschis ce culoare o sa iasa? o sa iasa un saten mai deschis sau blond? pentru ca nu as vrea sa fiu blonda foarte deschis.

1 răspuns:
| karlikuicsddd a răspuns:

Pai acum, nu stiu ce sa zic in legatura cu vopseaua spuma. Probabil nu deschide chiar atat de tare ca o vopsea normala cu oxidant, praf si vopsea, dar sigur o sa iasa o nuanta de blond