| DeeDee_4511 a întrebat:

happy Am parul saten si sprancenele negre natural happy. Intreabrea mea ar fi daca as putea sa-mi fac suvite blonde. Credeti ca m-ar avantaja? :-s Astept cat mai multe sfaturi :* Multumesc!

4 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Sincer nu se mai poarta suvitele blonde, dar poti opta pentru un blond cenusiu care se potriveste oricarui tip de ten, dar pentru asta mergi la coafor
ceva de genu http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Anna112 a răspuns:

La tine ar merge culori mai tari, cum ar fi rosu, galben inchis,.

Daca vrei culori mai indraznete ti-as recomanda sufite verzi sau rozz bombon

Te rog funditapuppy dog eyes

| maria_1160 a răspuns:

Sa-r vede frumos de ce nu?

| dorinaleca a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu, nu ma pot decide cu ce culoare mi-ar sta mai bine