| iulianxw a întrebat:

Buna, am parul saten si vreau sa ma vopsesc bruneta pe timpul verii, dar sa am parul saten înapoi in septembrie când începe scoala, aveți vreo recomandare care sa se ducă după câteva spălări?

Răspuns Câştigător
| alindumitru083 a răspuns:

Loncolor, nuanțator negru.
Se mai facea sor-mea cu el, în maxim 2 saptămâni se ducea.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa ceva nu este posibil prea curand.
Un par negru odata vopsit, ramane asa cel putin 6-12 luni, fiindca pigmentul de negru nu poate iesii din par prea usor.
Nu recomand vopsirea cu negru, mai ales vara, cand este greu de suportat din cauza caldurii si soarelui, care se stie cat de mult infierbanta negrul.

| nevermind1234 a răspuns:

Recomand L'Oréal casting creme. dar nu se duce atat de repede. nici daca te speli in fiecare zi de câte două ori. Eu te sfatuiesc sa alegi un saten, dar sa tii cont ca la final culoarea va fi ceva mai inchisa decât pe pachet. poți eventual sa tii vopseaua mai putin decat 20 min, cât recomanda pe ambalaj.