| Rotaru_Lorena_1998 a întrebat:

Si eu am parul saten deschis. Vreau sa-mi vopsesc doar varfurile
cu turcoaz.Ce pot folosi ca dupa 2-3 spalari sa se duca culoarea si sa nu-mi afecteze parul?

2 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Buna!
Incearca albastru de metil. Dispare dupa prima sau a doua spalare. Din pacate, o sa ti se pateze perna si hainele datorita culorii laughing

| Deny999 a răspuns:

Poti folosi "castelan". Il poti cumpara din magazine cu ori ce nuanta, dar nu stiu dupa cate spalari se duce culoarea happy