| Cccccccccccccorina a întrebat:

Buna vreau sa`mi comanda perle de la avon(in nici un cam stralucitoare)
eu doream perle pentru bronz. am fata ovala(mai micuta) par saten.si.
ce imi puteti spune despre perlele pr bronz si cele iluminatoare?
care mi le recomandati.detaliibig grin
fundita

3 răspunsuri:
| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici despre perlele iluminatoare de la Avon, pe care mi le-am cumparat

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/

| Aceeasieu a răspuns:

Nu trebuie sa le spargi, lol:p

| Carolina26 a răspuns:

App ca tot vorbeati de perlele astea, am primit si eu o cutie cu bilute si nu stiu cum se folosesc straight face dai cu pamatuful peste ele(eu asa fac) sau trebuie sa le sparg?