| Andre_2169 a întrebat:

Bunahappy
Am putina burtica, aproape ca nu se vede, dar totusi as vrea sa o dau jos.
Daca fac 200 de abdomene pe zi (pe serii binenteles, adica 30 o data la o ora) in cat timp se vor vedea rezulatatelebig grin?

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Gresit. Complect gresit. Burtica se da jos astfel: Alergare dimineata si seara. Coarda, si alergare cu coarda. Bazin. Sauna. Exercitii de mobilitate. In acest fel, intr-o luna vei da jos burtica dar in acelasi timp vei avea un corp lucrat, un corp de invidiat. De mancat poti de toate. Pa!

| Nousername a răspuns:

2 saptamani 3 saptamani.Dar ai grija la febra musculara.

| hugo a răspuns:

Pai daca faci 30 din ora in ora si dupa ce termini te duci si devorezi frigiderul o sa incerci toata viata sa dai aceea burtica jos.Nu trebuie sa faci abdomene, trebuie sa stii ce sa mananci si sa faci miscare sa faci un sport ceva sau sa iesi la alergat la una altahappySa mai parasesti scaunul calculatorului intr-un cuvant

| mihaelabr a răspuns:

30 pe ora? laughing
daca faci asa nu se intampla nimichee hee poate dai ceva jos daca faci 100 de abdomene pauza 2-3 minute apoi iar 100 + abordat un stil de viata mai sanatos + un sport
Toate cele bune!

| mihaelabr a răspuns:

Nu am inteles gresitwinking Vroiam sa iti explic ca daca faci o pauza atat de mare intre exercitii este ca si cum nu ai face nici-un efort happy

| Andre_2169 explică:

Vroiam sa spun 30 din ora in ora, nu-i vina mea ca ai inteles gresitstraight face

| Andre_2169 explică:

Ptr Hugo
Eu stau foarte putin la calculatortongue. Mai mult stai pe afara si nu sunt devoratoare de mancarelaughing, numai ca am fost plecata in vacanta si mancam inghetata fiindca imi era foooarte cald.happy

| Gabriel892 a răspuns:

1 luna

| preetyblue a răspuns:

In jur de o luna