| xXx_6498 a întrebat:

am reusit sa scap de caderea parului(intr-un fel...), totul e ok, in timpul zilei, nu cade aproape deloc, foarte putin cade, dar singur problema e cand ma spal pe cap(am sampon gerovital pentru regenerare), imi cade parul cu zecile de fire, de ce?, o fi de la stres, cas cam stresat, dar daca era de la stres, trebuie sa cada si in timpul zilei mult, nu?, sau poate de la nesomn?, eu ma culc noapte pe la 3 mereu...

1 răspuns:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu iti face probleme! E normal(cca 100 fire zilnic)! Parul se regenereaza!