| AdynaLove30 a întrebat:

Am sanii cam micuti [am 17 ani]m-am saturat de push-up pentru ca daca merg la vara la mare o sa se observe ca de fapt am sanii mici.Vrea aucea sa functioneze si fara copy paste de pe internet [as dori ceva naturat nu pastile]. Multumesc.[Si va rog frumos fara mistouri].

2 răspunsuri:
| Nina95 a răspuns:

Maseaza-ti sanii cu otet si cu ulei de argan. Stai la soare fara tricou fara bluza fara nimic si pune-ti comprese reci! De asemenea poti sa mai tragi de ei dimineata, deschizand geamul.
De la bunica stiu asta!