| alinutzacodruta a întrebat:

Cam ce haine as putea purta vara? avand in vedere faptul ca am sanii mai mici >:", sunt mai slabuta, iar mainile sunt lungi si subtiri(vreau ceva sa nu se observe asta) x-(
m-am saturat de tricouri laughing altceva...as dori big grin

3 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Ca sa nu ti se vada mainile ia`ti un bolero subtire din matase pentru serile racoroase si un maieu strambt pe piept si in jos larg ca asta

http://www.ceimbracazi.ro/......fituri.jpg

| adams a răspuns:

Rochite, diff tricouri, nu stiu, ce iti place tie!

| motu a răspuns:

rolling on the floor), Doamne.
Daca as fi in locul tau nu as uita sa imi iau chiloteii si sutienul, restul poate lipsi, oricum nu e important!