| cristinuca05 a întrebat:

am si eu o intrebare. a facut cineva vreun curs de calificare FEG sau macar ati auzit cate ceva despre acesta? m-ar interesa in domeniul hair style.cum este. si daca diploma primita ajuta la angajare?

2 răspunsuri:
| DidiEnL a răspuns:

Ajuta, o sa ai si calificare diploma de munca ( bine acum depinde unde te inscrii la calificare ) si eu vreau sa ma fac hair stylist, deci iti urez succes si sper sa aud de bine despre tine! Succes!

| andreitraineranc a răspuns:

Diploma poate sa faca bine sau rau la angajare, de exemplu daca vad ca este de la feg probabil nu o sa cada bine