| haha_5476 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Am 19 ani si cand rad mi se vede gingia destul de mult si asta a inceput sa ma deranjeze! Credeti ca ar trebui sa fac ceva (fara sa imi injectez ser), sau sa nu fac nimic? Nu stiu cum vede altcineva:-s

Răspuns Câştigător
| fefe_9932 a răspuns:

Incearca sa te obisnuiesti cu chestia asta si cred ca nu se vede chiar asa naspa deci cine te place te place asa cum esti

5 răspunsuri:
| fefe_9932 a răspuns:

Pai las asa cine te place te place asa cum esti si nu cred ca se vede atat de nasol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia rizi putin sa vedem si noi si ti-om spune laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici tu noua, pentru ca nu ai ris tongue

| tianka a răspuns:

Incearca sa incordezi buzele, ca ele sa nu depaseasca limita dintilor...

| haha_5476 explică:

...nu mi-ai fost de mare ajutor sensei...