| Uniquegirl a întrebat:

happy am si eu o intrebare. Eu am parul cam foarte cret si nu imi place deloc. mereu il indrept cu placa, insa mama nu prea ma lasa. spune ca il ard. stie cineva modalitatii de a avea parul drept in afara de placa? va rog ajutati`ma. si cat mai repede va rog frumos. am nevoie urgent.mersi:* >funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Sheridanx a răspuns:

Eu il faceam aproximativ foarte drept uscandu'l in timp ce il periam cu o perie rotativa ( eu aveam una de la avon.mare). Sau cauta la magazine bigudiuri pentru par drept.
Daca il ai totusi foate cret si nu merge, cumpara-ti o protectie pentru par ca sa nu se mai arda, poate mama ta te va lasa asa. Eu am de la Syoss si de la L'Oreal si sunt multumita tongue

1 răspuns: