| Maria-Dorinela_Florea_1994 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai ciudatica... am un eveniment zilele urmatoare si nu as vrea sa mai dau banii pe inca o tinuta am niste rochite dragute dar in mare parte sunt de seara... as putea sa port pe zi o rochita rosie cu dantela neagra( are spatele gol pe care sunt aplicate niste siraguri de margele)? Help... multumesc! Funda pentru raspunsul cel mai bun

Răspuns Câştigător
| iulien a răspuns:

Depinde cu ce o asortezi. poti sa iti iei ceva dragut pe deasupra

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti purta pe zi o rochita cu spatele gol, margele si dantela, aia este clar de seara.
Mai bine poarta ceva de strada, dar elegant.