| anonim_4396 a întrebat:

HELP! Am o rochita din dantela neagra cu spatele gol, ce sutien sa iau cu bretea transparenta sau un sutien negru tot din dantela neagra?

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ori sutien cu bretele negre, ori nimic, cu bretele transparente va arata oribil.

| xgeanina a răspuns:

Pai daca zici ca e cu spatele gol nu ar fi bine sa porti sutien pentru ca se vede urat chiar daca e negru si chiar dacaare bretele transparente. Eu te sfatuiesc sa-ti iei un sutien invizibil se gasesc si nu se vede.
uite asa arata:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sper ca te-am ajutat :*