| RaluLoveM3 a întrebat:

In seara asta ma duc la un majorat si am o rochie rosie cu dantela neagra, goala la spate si nu vreau sa-mi iau pantofi infundati pentru ca nu ma simt bine in ei, dar am niste sandale negre, decupate in fata..sunt dragute big grin. As putea sa le iau, chiar daca suntem in februarie? >:

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi cu ele in plasa. Poti sa te duci si cu ele in picioare dar vei avea parte de o gramada de priviri dezaprobatoare si chiar comentarii negative. Daca mergi cu o masina atunci este altceva.

| RaluLoveM3 explică (pentru Salontanul):

Sunt niste sandale cu toc, tip pantof..sunt ok asa?

| Salontanul a răspuns (pentru RaluLoveM3):

Da. Mie-mi pare ok.