| Andrewss a întrebat:

Am si eu o intrebare: Mi-am vopsit parul cu sampon nuantator rosu.Scrie pe el ca se duce culoarea dupa 8-10 spalari.Am trecut deja de mai multe spalari si s-a dus dar nu in totalitate, sus spre radacini e inca roscat.Parul meu natural e saten mai deschis.Cum sa scap total de culoarea asta? Cu ce sa il mai spal ca sa iasa?

1 răspuns:
| kenzydanna a răspuns:

Cind speli parul pune mai mult sampon si maseaza'l bine la radacini, timp de de vreo 3 minute, si stai linistita ca nu o sa fii mereu cu radacini rosii))